Pomoc

Najczęściej zadawane pytania

 

1) Czy korzystanie z serwisu GastroPraca.pl jest płatne?

3) Dlaczego moje ogłoszenie zostało usunięte?

Usuwane są wyłącznie ogłoszenia niezgodne z regulaminem.  W razie wątpliwości co do powodu usunięcia ogłoszenia, prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem.

4) Jak zgłosić błędy w serwisie bądź naruszenie regulaminu

W razie napotkania jakichkolwiek błędów bądź naruszeń regulaminu przez użytkowników, prosimy o informacje poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt lub bezpośrednio na adres mailowy: kontakt@gastropraca.pl

5) Co zrobić w przypadku gdy nie pamiętam hasła?

Jeśli nie pamiętasz hasła do konta kliknij tutaj i podaj nowe hasło, a następnie potwierdź je za pomocą linku weryfikacyjnego, który otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail. Przesłanie takiej wiadomości trwa zazwyczaj kilka minut. Jeżeli nie widzisz wiadomości od nas na swojej skrzynce e-mail, upewnij się, czy nie trafiła do folderu „Spam” lub do jednej z innych zakładek.

6) Jak zmienić hasło do swojego profilu w serwisie?

Jeśli chcesz zmienić aktualne hasło do konta, zaloguj się na swoją konto a następnie przejdź do zakładki Ustawienia/ Zmień hasło.

7) Co zrobić w przypadku gdy nie dotarł do mnie mail z linkiem do aktywacji konta lub do resetowania hasła?

Zacznij od sprawdzenia czy mail nie dotarł przypadkiem do innego folderu w Twojej skrzynce. Może się okazać że mail trafił do jednej z zakładek „Powiadomienia”, „Oferty”, „Społeczności”, „Inne” lub „SPAM”. Jeśli okaże się, że maila nie ma w żadnym folderze, prosimy o kontakt pod adresem kontakt@gastropraca.pl.

8) Gdzie mogę zobaczyć aplikacje oraz CV potencjalnych kandydatów do mojej oferty pracy?

Jeśli zarejestrowałeś się jako Pracodawca to możesz to sprawdzić w zakładce „Zarządzaj aplikacjami„. Potencjalni kandydaci mogą aplikować za pomocą życiorysu stworzonego w serwisie i dodatkowo mogą również załączyć swój plik CV. Na zdjęciu poniżej możesz zobaczyć przykład tego co zobaczysz gdy kandydat wyśle swój życiorys oraz CV. Po kliknięciu na ikonę można zobaczyć konkretną aplikacje.

GastroPraca.pl

GastroPraca.pl jest serwisem który łączy pracowników lokali gastronomicznych z ich właścicielami. Za jego pomocą z łatwością znajdziesz pracę w lokalach na terenie całej Polski jak i pracowników do swojej restauracji.

SOCIAL MEDIA